Board index » GENERAL » Bine ai revenit !

 


Post new topic Reply to topic
Author Message
 Post subject: Re: Discuții
PostPosted: Fri Mar 20, 2020 4:55 pm
  

User avatar
The Triads LEGEND
The Triads LEGEND

Joined: Wed Jun 05, 2019 12:02 am
Posts: 538
Location: Brasov
dzeu mati keny


          Top  
 
 Post subject: Re: Discuții
PostPosted: Fri Mar 20, 2020 4:57 pm
  

User avatar
Site Admin
Site Admin

Joined: Tue May 07, 2019 2:00 pm
Posts: 648
Location: Kuweit
Sumy wrote:
dzeu mati keny

ai ban prostule , np sugi

_________________
Image

Image

Image

RETRAS IN DESERTUL YONGBI


          Top  
 
 Post subject: Re: Discuții
PostPosted: Sat Mar 21, 2020 10:56 pm
  

User avatar
LEGEND
LEGEND

Joined: Mon Jun 17, 2019 8:01 pm
Posts: 187
Trebuie sa fie un bug ceva la forum ca nu-mi apare rang-ul de Administrator. Rog si ofer seriozitate.


          Top  
 
 Post subject: Re: Discuții
PostPosted: Sun Apr 05, 2020 6:03 pm
  

Membru
Membru

Joined: Sat Mar 28, 2020 3:42 am
Posts: 5
viNcent wrote:
Trebuie sa fie un bug ceva la forum ca nu-mi apare rang-ul de Administrator. Rog si ofer seriozitate.

Vincent, lepra ce ești :))


          Top  
 
 Post subject: Re: Discuții
PostPosted: Thu Apr 16, 2020 5:16 pm
  

Membru
Membru

Joined: Wed Apr 08, 2020 5:23 pm
Posts: 2
d


          Top  
 
Offline
 Post subject: Re: Discuții
PostPosted: Sat Apr 18, 2020 10:10 pm
  

User avatar
Avocatul Poporului
Avocatul Poporului

Joined: Mon May 06, 2019 5:03 pm
Posts: 990
ba daca mi dai inregistrare cum citesti o pagina din orice carte cu voce tare coerent, ma apuc de serveru tau

_________________
Image


ImageImageImage


Last edited by kas on Tue May 12, 2020 9:19 pm, edited 1 time in total.

          Top  
 
 Post subject: Re: Discuții
PostPosted: Wed May 06, 2020 8:45 pm
  

User avatar
Membru
Membru

Joined: Sun Jun 16, 2019 2:05 am
Posts: 11
Mai deschideti server de samp?


          Top  
 
 Post subject: Re: Discuții
PostPosted: Sat May 09, 2020 10:54 am
  

User avatar
Membru
Membru

Joined: Mon May 06, 2019 2:29 am
Posts: 765
Location: Ferentari
azi la 20:00 se deschide, n-ai citit ?

_________________
Image


ImageImageImage


          Top  
 
 Post subject: Re: Discuții
PostPosted: Wed May 13, 2020 10:48 pm
  

Membru
Membru

Joined: Sat Apr 04, 2020 8:05 pm
Posts: 3
server on.. va asteptam.


          Top  
 
 Post subject: Re: Discuții
PostPosted: Thu May 14, 2020 7:22 pm
  

User avatar
Membru
Membru

Joined: Sun Jun 16, 2019 2:05 am
Posts: 11
:lol: mai deschideti voi serverul la anul


          Top  
 
 
Post new topic Reply to topic



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


Display posts from previous:  Sort by  
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum


cron
Powered by GFZONE © 2019 GFZONE Design Team