Board index » GENERAL » Bine ai revenit !

Post new topic Reply to topic
Author Message
 Post subject: Re: Discuții
PostPosted: Wed May 27, 2020 8:46 pm

LEGEND
LEGEND

Te salut LuciD si in primul rand te rog sa nu mai bagi in seama toti terminatii astia pentru ca sunt hateri si fac asa din invidie, ca ai succes. Iti multumesc pentru mesajul privat, ca ai nevoie de ceva staff. Ai apelat unde trebuie, am mai lucrat ca ceva staff inainte si m-am descurcat binisor, zic eu. Am avut o cearta serioasa cu prietena mea aseara, mi-a spus ca sunt incapabil si ca toti au poze cu admin, cu reusite numai eu stau ca mormolocul si n-am niciun cacat. M-am enervat foarte tare si i-am zis ca atunci cand o sa am casa pe VineWood sa nu vina la mine ca "vai iubi dar am vrut sa te ambitionez" ca-mi bag pu.la-n gura ei de zdreanta penala si sa vezi ce bataie ii f.ut Acum ca mi-ai spus ca o sa am niste beneficii, o sa ii arat eu, baga-mi-as pu.la-n gura ei de zdreanta penala, sa vezi ce bataie ii f.ut, nu stiu daca am mai zis dar sunt foarte furios in acest moment si nu judec lucrurile cum trebuie. Ea mai zice si ca-s nebun, baga-mi-as pu.la-n gu... intelegi tu.

PostPosted: Wed May 27, 2020 9:21 pm

Membru
Membru

kas wrote:
ba lucid ai fost helper1 pe sv normal si ai facut poza cand ti-a dat retry admin4 pe server beta si acum iti deschizi server. cum suna?
=)))))))))))) nu inteleg cum inca mai puteti sa mancati cacat de coco cand el a facut TOT

Pai si ce legatura ce am fost si ce n-am fost ?

Si ca sa iti dau niste info:
Poza cu Helper 1 e cea recenta de cand a fost sv-ul cu B-Boy / R10 .
Poza cu ReTry a trecut ceva timp ( 2018 ) .
Vremurile se schimba, oamenii invata si ursul trece, sa tii minte asta ;)

Cat despre Coco, nu vreau sa ma amestec, poate ca au fost unii care au muncit si s-au implicat pe server dar toata ( faima ) ca sa zic asa, au luat-o altii spre numele lor .

viNcent wrote:
Te salut LuciD si in primul rand te rog sa nu mai bagi in seama toti terminatii astia pentru ca sunt hateri si fac asa din invidie, ca ai succes. Iti multumesc pentru mesajul privat, ca ai nevoie de ceva staff. Ai apelat unde trebuie, am mai lucrat ca ceva staff inainte si m-am descurcat binisor, zic eu. Am avut o cearta serioasa cu prietena mea aseara, mi-a spus ca sunt incapabil si ca toti au poze cu admin, cu reusite numai eu stau ca mormolocul si n-am niciun cacat. M-am enervat foarte tare si i-am zis ca atunci cand o sa am casa pe VineWood sa nu vina la mine ca "vai iubi dar am vrut sa te ambitionez" ca-mi bag pu.la-n gura ei de zdreanta penala si sa vezi ce bataie ii f.ut Acum ca mi-ai spus ca o sa am niste beneficii, o sa ii arat eu, baga-mi-as pu.la-n gura ei de zdreanta penala, sa vezi ce bataie ii f.ut, nu stiu daca am mai zis dar sunt foarte furios in acest moment si nu judec lucrurile cum trebuie. Ea mai zice si ca-s nebun, baga-mi-as pu.la-n gu... intelegi tu.

Te salut!
In primu' rand nu te cunosc, n-am avut tangente niciodata cu tine, dar pari credibil si te inteleg :))
In al 2-lea, sper sa ii arati prietenei tale cat de ambitios esti, haha .
Daca vei vrea sa discutam mai multe, te rog sa imi lasi un PM pe Discord (MickyWee#4334 ) , seara faina si numai bine !

Image

Image

PostPosted: Wed May 27, 2020 11:35 pm

Site Admin
Site Admin

Hai iesi in pula mea de copil, ca-mi sugi pula de sclav

Image

Image

RETRAS IN DESERTUL YONGBI

PostPosted: Thu May 28, 2020 12:27 am

LEGEND
LEGEND

Hai ca deja te intinzi si te bag in pizda ma-tii, eu doar faceam misto de tine ca e penibil sa-mi oferi mie helper sau mai stiu eu ce pisaturi "daca fac treaba buna", in conditiile in care e clar ca nu mi-as pierde timpul sa intru la tine pe server orice mi-ai oferi. Sa fim seriosi, daca deschid eu server am mai multi jucatori in taxi decat ai tu inregistrati si ai fi dispus sa-mi sugi si pl pentru o masina personala la cat esti de terminat.

PostPosted: Thu May 28, 2020 1:26 am

Membru
Membru

CoCo wrote:
Hai ca deja te intinzi si te bag in pizda ma-tii, eu doar faceam misto de tine ca e penibil sa-mi oferi mie helper sau mai stiu eu ce pisaturi "daca fac treaba buna", in conditiile in care e clar ca nu mi-as pierde timpul sa intru la tine pe server orice mi-ai oferi. Sa fim seriosi, daca deschid eu server am mai multi jucatori in taxi decat ai tu inregistrati si ai fi dispus sa-mi sugi si pl pentru o masina personala la cat esti de terminat.

vezi cum vorbesti prostule ca nu stii nimic, te lauzi pe spatele lu empyem sugea-i-as coaiele de scripter calumea. daca nu era el nu mai jucam samp niciodata
poate cand inveti sa scriptezi o sa ai dreptul la cuvant, pana atunci SHHH!!!!
respect mikiwee sau cum plm se scrie ca incearca sa readuca sampul pe culmile gloriei. sunt sigur ca va avea succes si ii urez succes in a avea succes.

ImageImageImage

PostPosted: Thu May 28, 2020 3:47 am

Site Admin
Site Admin

@lucid vreau eu sa fiu admin frate este visul meu, ma ajuti sa mi se indeplineasca acest vis

Image

Image

RETRAS IN DESERTUL YONGBI

PostPosted: Thu May 28, 2020 1:50 pm

Membru
Membru

=)))
Ce terminati..

Eu am prietenii mei cu care ma pot distra, nu e neaparat sa fie si tot felul de rapandule pe server, ca intr-un final e clar ca ajung sa fie banati.
Din ce am vazut eu, playerii de pe servere RPG au inceput sa le placa si sistemele de Godfather, deci e de bine chit ca am jucator de RPG sau GF.
In orice caz, serverul va fi ON cat de repede, unora o sa le placa pentru ca va avea multe sisteme old godfather, si am siguranta 100% ca 1 dintre voi va intra pe el doar din '' plictiseala '' sau sa vada despre ce e vorba.

Asa a fost mereu ..
Mereu a fost vorba de neintelegeri si asta a adus foarte mari dezavantaje, pentru ca eu am fost player pe GFZ / Playninon / FMZ si multe altele, in concluzie am jucat pe unde am prins si am prins experienta necesara, si ma crezi sau nu dar, serverul va avea concurenta pentru ce plan de afaceri i-am facut in promovari si pt ce va mai urma. Ma rog, restul sunt detalii :))

Eu am terminat aici, salut si succes tuturor !

Image

Image

PostPosted: Thu May 28, 2020 3:49 pm

LEGEND
LEGEND

lasati boabele alea si carati ma si pe mn la un cs

PostPosted: Thu May 28, 2020 8:27 pm

Membru
Membru

de ce mortii tai incerci sa cladesti bazele unui server de sa-mp in 2020 cu un nume inventat de tine intr-o zi de vineri pe banca in parc nu va cunosc pe majoritatea dintre voi dar pula mea sunt putin nervos pe asta mik' sper sa mi treaca pana la ora 23 cand ies la alergat in fine aveti grija de voi si sa ne auzim pe viitor tot in asteptarea grand opening renasterea reloaded reborn gfz sau cum vreti voi sa ii spuneti :gfzonelove:

PostPosted: Thu May 28, 2020 8:33 pm

Avocatul Poporului
Avocatul Poporului

ba taceti in pula mea ca-si deschide mickywee server si o sa-i faca concurenta lu awake
Image
Image

ImageImageImage

Post new topic Reply to topic