Board index » GENERAL » Bine ai revenit !

Post new topic Reply to topic
Author Message
 Post subject: Re: Discuții
PostPosted: Thu May 28, 2020 9:04 pm

Membru
Membru

InSide wrote:
de ce mortii tai incerci sa cladesti bazele unui server de sa-mp in 2020 cu un nume inventat de tine intr-o zi de vineri pe banca in parc nu va cunosc pe majoritatea dintre voi dar pula mea sunt putin nervos pe asta mik' sper sa mi treaca pana la ora 23 cand ies la alergat in fine aveti grija de voi si sa ne auzim pe viitor tot in asteptarea grand opening renasterea reloaded reborn gfz sau cum vreti voi sa ii spuneti

Esti frustrat rau prietene :))
Nici eu nu te cunosc, dar mi-as fi dorit sa nu comentezi nimic aici .
Cine a zis ceva de ( renastere / bazele sv-ului astuia ) ?
Eu imi fac server pe pula mea, sa ti-o zic pe romaneste, intelegi ?
Fiecare donatie/investitie, a mers in server, are 1 luna serveru' de cand l-am inchis si toti ma intreaba de ce nu-l deschid .
Din 100euro donati de o persoana, crede-ma ca nu mi-au ajuns pentru ce mi-am propus sa construiesc :)
In fine, nu-ti mai dau acum detalii ce am facut si ce nu, ideea e ca nu vreau sa va aud ( AI COPIAT SV-U ) sau alte kkt-uri de copii idioti .
Serverul se va apropia de unele sisteme de aici, nimic mai mult, cu siguranta ca va avea si sisteme RPG, deci acum ca te-am lamurit, poti merge la alergat linistit !

kas wrote:
ba taceti in pula mea ca-si deschide mickywee server si o sa-i faca concurenta lu awake

Cat despre tine, ce sa mai zic, dupa cate s-au spus ? :))
Sper sa iti gasesti si tu un server pana la urma, si sa mai lasi si tu din hate-ul ala in 2020, spor <3 !

Image

Image

PostPosted: Thu May 28, 2020 9:27 pm

Avocatul Poporului
Avocatul Poporului

e bine ma nu esti prost

ImageImageImage

PostPosted: Fri May 29, 2020 2:01 pm

Membru
Membru

un server bun de fivem sau ragemp ca-mi bag p*n el de joc (nu e injuratura ca nu se intelege ce am vrut sa zic)

ImageImageImage

PostPosted: Fri May 29, 2020 9:13 pm

Membru
Membru

:))

Image

Image

PostPosted: Fri May 29, 2020 10:10 pm

Site Admin
Site Admin

ai ban lucid baga mi as pula in toata ma-ta
respect ocult records
respect viata periculoasa

@Lucid iti dedic melodia asta

Image

Image

RETRAS IN DESERTUL YONGBI

PostPosted: Fri May 29, 2020 11:06 pm

Membru
Membru

Kenny. wrote:
ai ban lucid baga mi as pula in toata ma-ta

@Lucid iti dedic melodia asta

Alt prapadit .. doamne ajuta si tie :))

Image

Image

PostPosted: Fri May 29, 2020 11:56 pm

SA:MP LEADER
SA:MP LEADER

Buna seara, ce mai faceti?

PostPosted: Sat May 30, 2020 1:42 am

Site Admin
Site Admin

@lucid

Sã te futã broasca în cur pe unde bei apã.Te bag în pizda mã-tii cu picioarele înainte ca sã-ti dau si te iubesc dupã aia.Zii lui mã-ta sã nu îsi mai schimbe rujurile cã îmi face pula curcubeu.Eu nu am pulã ...... destulã pentru mã-ta.Sã mã cac în pizda mã-tii cu bucãti de pulã.Bãgami-as pula în mã-ta pânã îi fac pizda tunel de metrou.Sugeti pula la negrii pânã se face albã. Parerea mea e sã vã duceti toti în pula mea cã edestulã pentru toatã lumea.Sa-mi usuc chilotii pe crucea mã-tii.Sã-mi luati cãcatul la polizor pânã vã sare span în ochi.Bãgami-as pula în capul vostru de imbecili avortati.Nu valorezi nici cat microbii de anthrax dintre celulele de sperma coclita infestata - cusifilis din pizdele curvelor de mame ce avetzi.Bagami-ati limba-n gaura curului sa-mi gadilati hemoroizii.Spune-i ma-tii sa-mi dea banii înapoi.Esti mereu la fel de idiot sau azi este o ocazie speciala ?De ziua muncii ma-ta defileaza pe autostrada

dSã te futã broasca în cur pe unde bei apã.Te bag în pizda mã-tii cu picioarele înainte ca sã-ti dau si te iubesc dupã aia.Zii lui mã-ta sã nu îsi mai schimbe rujurile cã îmi face pula curcubeu.Eu nu am pulã ...... destulã pentru mã-ta.Sã mã cac în pizda mã-tii cu bucãti de pulã.Bãgami-as pula în mã-ta pânã îi fac pizda tunel de metrou.Sugeti pula la negrii pânã se face albã. Parerea mea e sã vã duceti toti în pula mea cã edestulã pentru toatã lumea.Sa-mi usuc chilotii pe crucea mã-tii.Sã-mi luati cãcatul la polizor pânã vã sare span în ochi.Bãgami-as pula în capul vostru de imbecili avortati.Nu valorezi nici cat microbii de anthrax dintre celulele de sperma coclita infestata - cusifilis din pizdele curvelor de mame ce avetzi.Bagami-ati limba-n gaura curului sa-mi gadilati hemoroizii.Spune-i ma-tii sa-mi dea banii înapoi.Esti mereu la fel de idiot sau azi este o ocazie speciala ?De ziua muncii ma-ta defileaza pe autostrada.

dSã te futã broasca în cur pe unde bei apã.Te bag în pizda mã-tii cu picioarele înainte ca sã-ti dau si te iubesc dupã aia.Zii lui mã-ta sã nu îsi mai schimbe rujurile cã îmi face pula curcubeu.Eu nu am pulã ...... destulã pentru mã-ta.Sã mã cac în pizda mã-tii cu bucãti de pulã.Bãgami-as pula în mã-ta pânã îi fac pizda tunel de metrou.Sugeti pula la negrii pânã se face albã. Parerea mea e sã vã duceti toti în pula mea cã edestulã pentru toatã lumea.Sa-mi usuc chilotii pe crucea mã-tii.Sã-mi luati cãcatul la polizor pânã vã sare span în ochi.Bãgami-as pula în capul vostru de imbecili avortati.Nu valorezi nici cat microbii de anthrax dintre celulele de sperma coclita infestata - cusifilis din pizdele curvelor de mame ce avetzi.Bagami-ati limba-n gaura curului sa-mi gadilati hemoroizii.Spune-i ma-tii sa-mi dea banii înapoi.Esti mereu la fel de idiot sau azi este o ocazie speciala ?De ziua muncii ma-ta defileaza pe autostrada.Daca as avea un dinte în cur te-as musca de nas.Daca as avea un ochi în pula m-as uita toata ziua în gura ma-tii.Daca te lasa parintzii sa intri pe mIRC in cursul saptamanii sa aduci maine buletinul sa trecpula pe numele tauDaca slobozul ar eroda ma-ta ar fi la a 10-a protezaSa va ard pa cruce pa voi si pa neamurile voastre, mainile voastre sub tramvaiu 19 sa fie,ultimele 2 boli aparute de voi si da familiile voastre sa se lege, mancami-ati pula de jepatirastigniv-as cu capu-n jos ca sa-mi dau drumu mai usor pa voi si pa fata voastra, in timp ce-mi mancati pula cu sos uncle bens.Pizda ma-tii e prea mica a intrat la apa de cata sperma fierbinte a ingititNu vezi ca esti un retardat muist shi jegos spalate ca in seara asta merg cu pula ininspectzie la tine in gura shi nu vreau sa'mi lasi urme pe domnul '" kapul pulii"!!!!!!!

Image

Image

RETRAS IN DESERTUL YONGBI

PostPosted: Sat May 30, 2020 2:48 am

LEGEND
LEGEND

iti respect prostia maxim kenny

PostPosted: Sat May 30, 2020 12:54 pm

Membru
Membru