Board index » GTA SAN ANDREAS » GFZONE The Godfather Server » Regulament

 


Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.
Author Message
 Post subject: Anunțuri
PostPosted: Mon May 27, 2019 11:05 pm
  

User avatar
SysOP
SysOP

Joined: Sat May 04, 2019 3:41 pm
Posts: 447
Dragi prieteni,

Ne surprinde în mod plăcut activitatea voastră de pe acest forum și numărul de membrii apăruți într-un timp atât de scurt.

Tocmai de aceea ne-am gândit să încercăm și deschiderea unui server pentru ca reamintirea să fie completă. Din punctul nostru de vedere, GameMode-ul propus de eMPyEM este unul extrem de asemănător cu ceea ce a fost odată GFZONE. Totuși, după deschidere vom avea nevoie de ajutorul vostru pentru a pune totul la punct, exact așa cum era sau așa cum ne-am fi dorit să fie. Vă așteptăm încă de pe acum să postați sugestiile, părerile și întrebările voastre în ACEASTĂ CATEGORIE.

Să ne revedem cu bine pe serverul nostru!


          Top  
 
 Post subject: Re: Anunțuri
PostPosted: Thu Jun 06, 2019 1:39 pm
  

User avatar
SysOP
SysOP

Joined: Sat May 04, 2019 3:41 pm
Posts: 447
Dragi prieteni și frați,

Vă mulțumim foarte mult pentru activitatea voastră de pe forum. Fluxul mare de membrii ne surprinde și ne bucură în fiecare zi. Suntem recunoscători pentru susținerea și încurajarea voastră!

Cu toate acestea, nu toți sunt de acord cu această frumoasă inițiativă, deși aparent ne laudă și ne susțin. În acest sens vă spun că Raiku primise "onoarea" de a fi administrator pe pagina de Facebook 'GFZone Community', grupul oficial vechi. Ulterior, după ce a fost lansat un anunț pe această pagină de Facebook și voi ați început să intrați în număr din ce în ce mai mare, câțiva oameni răuvoitori s-au plâns proprietarului paginii (lui Teke - pe care îl și salutăm pe această cale), iar Raiku a rămas fără acces. Anunțul de redeschidere a fost șters. Este trist că sunt oameni care și acum, în ultimul ceas, se opun și încearcă să strice tot ce încercăm să realizăm.

De aceea, vă rog pe voi, prieteni dragi, să anunțați pe toată lumea de redeschiderea acestui server, pe toate platformele unde sunt jucătorii vechi de pe GFZONE. Ne străduim ca deschiderea să fie cât mai curând și vă promitem că anunțăm cu cel puțin două săptămâni înainte despre data oficială.

Până atunci, vă invităm să ne ajutați cu testarea serverului. Aplicațiile pentru testeri sunt din nou deschise și puteți face o cerere AICI.

Să ne revedem cu bine pe serverul nostru!


          Top  
 
 Post subject: Re: Anunțuri
PostPosted: Tue Jun 11, 2019 10:45 pm
  

User avatar
SysOP
SysOP

Joined: Sat May 04, 2019 3:41 pm
Posts: 447
Dragi prieteni,

La cererea voastră, am făcut un mic update la forum. În partea de sus a paginii principale aveți la dispoziție toate platformele de comunicare ale comunității noastre: FACEBOOK, YOUTUBE, DISCORD, STEAM și E-MAIL. Un LIKE, SUBSCRIBE sau un cont nou creat este foarte apreciat și ne ajută enorm pentru a readuce GFZONE în topul comunităților de gaming din România.

Mulțumim pe această cale echipei de Designers care au fost la înălțime pentru primul proiect de grafică al forumului! Dacă doriți și voi să faceți parte din echipa de graficieni GFZONE, puteți face o aplicație AICI

De asemenea, vă invităm să ne ajutați cu testarea serverului. Aplicațiile pentru testeri sunt din nou deschise și puteți face o cerere AICI.


P.S. Nu ne supărăm și dacă dați unlike paginii vechi de Facebook, cea condusă de vechiul staff.


          Top  
 
 Post subject: Re: Anunțuri
PostPosted: Mon Jun 17, 2019 1:12 am
  

User avatar
SysOP
SysOP

Joined: Sat May 04, 2019 3:41 pm
Posts: 447
Dragi prieteni,

După cum ați putut observa, am reușit să finalizăm bazele structurii categoriei SAMP.GFZONE.RO. Acum pășim spre următoarea etapă a acestui frumos proiect de reconstruire. Ca de obicei, pentru că voi reprezentați GFZONE (nu noi), vă cerem ajutorul, rugându-vă din nou să ne împărtășiți sfaturile, părerile și ideile voastre în ACEST TOPIC.

Fiecare sugestie va fi citită cu foarte mare atenție, iar cele mai bune și mai potrivite dintre acestea vor fi implementate în noul regulament.

Vă mulțumim pentru tot!
Staff-ul GFZONE


          Top  
 
 Post subject: Re: Anunțuri
PostPosted: Thu Jun 27, 2019 10:40 pm
  

User avatar
SysOP
SysOP

Joined: Sat May 04, 2019 3:41 pm
Posts: 447
Dragi prieteni și frați,

La cererea voastră expresă, am hotărât să vă facem o mică surpriză: marți, 2 iulie, ora 19:55, serverul va fi deschis timp de o oră, până la ora 21:00 pentru desfășurarea war-ului. Anunțați-vă toți prietenii, gangsterii și mafioții ăștia periculoși.

Atenție! Utilizarea cheaturilor este strict interzisă și se poate solda cu ban între 30 și 90 de zile.


          Top  
 
 Post subject: Re: Anunțuri
PostPosted: Fri Jul 05, 2019 12:53 pm
  

User avatar
SysOP
SysOP

Joined: Sat May 04, 2019 3:41 pm
Posts: 447
Dragi prieteni și frați,

A fost stabilită data oficială a deschiderii serverului nostru de San Andreas MultiPlayer. Cu toate acestea, am luat hotărârea, în unanimitate, să păstrăm puțin suspansul și să emitem această informație mult așteptată pe pagina noastră de Facebook, GFZONE ROMANIA. Urmăriți pagina pentru a afla data oficială a deschiderii.

Totodată, ne face deosebită plăcere să anunțăm și un super-event, organizat cu ocazia deschiderii, tot pe pagina noastră de Facebook, numit GFZONE BILIONAIRE. Toate informațiile despre acest eveniment se regăsesc în topicul aferent din sectiunea Eventuri.

Vă mulțumim pentru sprijinul acordat și pentru că sunteți alături de noi! Să ne revedem cu bine pe SAMP.GFZONE.RO!


          Top  
 
 Post subject: Re: Anunțuri
PostPosted: Mon Jul 15, 2019 11:29 pm
  

User avatar
SysOP
SysOP

Joined: Sat May 04, 2019 3:41 pm
Posts: 447
Dragi prieteni și frați,

Am avut o problemă nefericită cu forumul nostru și a fost nevoie să punem un BACKUP din data de 14 iulie 2019, ora 19:30. Toate conturile înregistrate de la data backup-ului și până în acest moment au fost șterse. Postările și PM-urile de asemenea. Ne cerem scuze pentru disconfortul creat!

Vă mulțumim pentru susținere! Suntem super încântați de reacția voastră! 120 de jucători în prima zi nu este puțin lucru! Așteptăm în continuare sugestiile voastre în CATEGORIA DE SUGESTII și bineînțeles bugurile găsite în CATEGORIA DE BUGURI.

În cursul zilei de mâine vom remedia și problema cu MONEY HACK pe care știu că ați întâlnit-o mulți dintre voi. Se putea rezolva și în această seara dar am preferat să nu dăm restart știind că mulți v-ați lăsat AFK pentru level. Dacă te afli printre cei care au pierdut bani din cauza acestui BUG, te rugăm să postezi în ACEST TOPIC.


          Top  
 
 Post subject: Re: Anunțuri
PostPosted: Tue Jul 16, 2019 11:35 pm
  

User avatar
SysOP
SysOP

Joined: Sat May 04, 2019 3:41 pm
Posts: 447
Dragi prieteni și frați,

Votați liderii voștri preferați în secțiunea de APLICAȚII LIDER. Pentru prima dată pe GFZONE.RO, VOI aveți dreptul de a decide. Voi sunteți cei care contați, astăzi, aici, acum!

Vă mulțumim că sunteți alături de noi! Mulțumim de asemenea și celor care ne sprijină pentru susținerea serverului. Am primit o grămadă de donații de la voi și vă asigurăm că fiecare leu va fi folosit pentru server și GFZONE în general. Vă mulțumim!


          Top  
 
 Post subject: Re: Anunțuri
PostPosted: Wed Jul 17, 2019 1:06 am
  

User avatar
SysOP
SysOP

Joined: Sat May 04, 2019 3:41 pm
Posts: 447
Dintr-o întamplare nefericită am mutat topicurile cu Aplicații Staff la coșul de gunoi. În curând le vom pune la loc. Nu este nevoie să faceți alt topic.
Vă mulțumim pentru întelegere!


          Top  
 
 Post subject: Re: Anunțuri
PostPosted: Thu Jul 18, 2019 3:25 pm
  

User avatar
SysOP
SysOP

Joined: Sat May 04, 2019 3:41 pm
Posts: 447
Dragi prieteni și frați,

Referitor la controversa economiei jocului, vă rog să vizitați ACEST TOPIC și să răspundeți după cum considerați.

Vă mulțumim!


          Top  
 
 
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


Display posts from previous:  Sort by  
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum


cron
Powered by GFZONE © 2024 GFZONE Design Team