Board index » GTA SAN ANDREAS » GFZONE The Godfather Server » Sugestii

 


Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.
Author Message
 Post subject: Re: Sugestii
PostPosted: Thu Oct 10, 2019 11:05 am
  

User avatar
Membru
Membru

Joined: Wed Jun 05, 2019 11:24 am
Posts: 251
Preafericitul wrote:
Ghizmo wrote:
:pro: Desi unele sugestii vin de pe alte servere.. n-ar strica sa fie nici aici.

:contra: - La norma helperi, cam ce ai vrea sa fie aici? :)) Staff-ul nu trebuie sa aiba o norma, ci sa isi faca treaba.
- La scaderea locurilor in departamente. Asa v-ar oferii cam multe avantaje la wanted :).
- La faza cu "rank 1 sa ia droguri si materiale din depozit". Munciti si voi pentru niste materiale + asa va face sa ramaneti mai mult intr-o mafie ;).


Esti paralel rau


:pro:

_________________
Image


          Top  
 
 Post subject: Re: Sugestii
PostPosted: Thu Oct 10, 2019 11:37 am
  

User avatar
Membru
Membru

Joined: Thu Aug 22, 2019 2:19 pm
Posts: 145
Location: Vaslui
:pro: la toate

_________________
ImageImage


          Top  
 
 Post subject: Re: Sugestii
PostPosted: Thu Oct 10, 2019 11:42 am
  

User avatar
Membru
Membru

Joined: Tue Jun 18, 2019 10:54 am
Posts: 204
Location: @@@@@@@
Pro

_________________
@@@@@@


          Top  
 
Offline
 Post subject: Re: Sugestii
PostPosted: Thu Oct 10, 2019 12:34 pm
  

User avatar
Membru
Membru

Joined: Wed Jul 24, 2019 2:07 pm
Posts: 170
:pro: :pro: :pro:

:contra: Get giftu e bine asa

_________________
Image




          Top  
 
 Post subject: Re: Sugestii
PostPosted: Thu Oct 10, 2019 12:40 pm
  

User avatar
Membru
Membru

Joined: Mon Jun 03, 2019 7:41 pm
Posts: 378
:pro:


          Top  
 
Offline
 Post subject: Re: Sugestii
PostPosted: Thu Oct 10, 2019 1:47 pm
  

User avatar
SA:MP HELPER
SA:MP HELPER

Joined: Wed Jun 05, 2019 11:57 am
Posts: 337
Location: Buzău/Constanta
:pro:

_________________
Image


Image


          Top  
 
 Post subject: Re: Sugestii
PostPosted: Thu Oct 10, 2019 1:50 pm
  

User avatar
Membru
Membru

Joined: Wed Jun 05, 2019 12:29 pm
Posts: 190
:pro:


          Top  
 
 Post subject: Re: Sugestii
PostPosted: Thu Oct 10, 2019 2:29 pm
  

User avatar
Muted User
Muted User

Joined: Sun Jul 21, 2019 6:44 pm
Posts: 120
Ghizmo wrote:
:pro: Desi unele sugestii vin de pe alte servere.. n-ar strica sa fie nici aici.

:contra: - La norma helperi, cam ce ai vrea sa fie aici? :)) Staff-ul nu trebuie sa aiba o norma, ci sa isi faca treaba.
- La scaderea locurilor in departamente. Asa v-ar oferii cam multe avantaje la wanted :).
- La faza cu "rank 1 sa ia droguri si materiale din depozit". Munciti si voi pentru niste materiale + asa va face sa ramaneti mai mult intr-o mafie ;).



1. Sa aiba nuj cate eventuri facute si nuj cati playeri ajutati pe saptamana ca multi nu-si au rostul pe server, ii vezi doar cu numele

2. Scaderea locurilor in departament imi ofera avantaje la wanted. In primul rand n-am dat nici macar o data rob pe serverul asta si sunt rank 4 in national guard, despre ce vorbesti? In al doilea rand exista undercover care e degeaba. Favorizate sunt departamentele, eu normal as scoate toate masinile inafara de cele de la ng, as lasa 2 bulleturi si atat. De ce? Ca sa se foloseasca undercoveru.
Nu inteleg despre ce avantaje vorbesti tu aici.. despre avantajul ca sunt 10 locuri in gang si in departament sunt 12? si ca daca fac 10 playeri din gang fac wanted vin 30 din departament CU ARMURA? despre asta vorbim?

3. Munciti si voi pentru niste materiale. JOBUL DE MATERIALE NU A FOST ACTUALIZAT DE 30 DE MILIARDE DE ANI. Primesti 600 de materiale pe o cursa de 10 minute SI UN M4 CU 200 DE GLOANTE COSTA 1000 DE MATERIALE. Acum cand castigi turfu nu primesti materiale personal. La war consumi mai multe decat castigi, asta daca mai castigi ca eu am ajuns de la 800k mats la 100k mats de cand cu noul update.
Pe noul sistem factiunea primeste in functie de teritorii nuj ce productie de mats si droguri si pot doar cei de la rank2 in sus sa foloseasca seifu.

am dreptate ms


          Top  
 
 Post subject: Re: Sugestii
PostPosted: Thu Oct 10, 2019 2:31 pm
  

User avatar
Muted User
Muted User

Joined: Sun Jul 21, 2019 6:44 pm
Posts: 120
KDW wrote:
:pro: :pro: :pro:

:contra: Get giftu e bine asa


Ma refeream sa se adauge un sistem separat pe langa ala de getgift care sa inlocuiasca WEEKLY TASKS de pe forum. Un sistem care este automat si usor de folosit pentru copii si pt cei care nu au cont pe forum sau nu se inteleg cu forumu ????? Si plus ca nu trebuie sa stai sa dai 50 de mesaje private sa intre r10 sau bboy sa-ti dea premiul, primesti o chestie random si gata bafta


          Top  
 
Offline
 Post subject: Re: Sugestii
PostPosted: Fri Oct 11, 2019 2:04 am
  

User avatar
Membru
Membru

Joined: Wed Jul 24, 2019 2:07 pm
Posts: 170
AKSD wrote:
KDW wrote:
:pro: :pro: :pro:

:contra: Get giftu e bine asa


Ma refeream sa se adauge un sistem separat pe langa ala de getgift care sa inlocuiasca WEEKLY TASKS de pe forum. Un sistem care este automat si usor de folosit pentru copii si pt cei care nu au cont pe forum sau nu se inteleg cu forumu ????? Si plus ca nu trebuie sa stai sa dai 50 de mesaje private sa intre r10 sau bboy sa-ti dea premiul, primesti o chestie random si gata bafta


Sa apara mesaj cand am 20/20 la gift ca eu sunt prost si nu verific mereu sau macar sa fie ca la rp-uri si sa fie gen 56/20 sa pot da /getgift de 2 ori..cum e acum se pierd levele la gift aiurea zic eu nuj


Ziceam doar sa nu se cumuleze, ca asa ajungi rpd la reward mare

_________________
Image




          Top  
 
 
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


Display posts from previous:  Sort by  
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum


Powered by GFZONE © 2024 GFZONE Design Team