Board index » GTA SAN ANDREAS » GFZONE The Godfather Server » Reclamații » Reclamații Staff

 


Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.
Author Message
 Post subject: Re: Reclamatie R10
PostPosted: Fri Oct 25, 2019 1:46 am
  

User avatar
Membru
Membru

Joined: Sun Jul 14, 2019 5:02 pm
Posts: 258
Ăștia spuneau de GoNzo , Dropy si Borfa
Da si ei isi dau t/c si , nimic la reclamatii :))

Puneti odata /fly la Departamente ca vreau sa ma jok?

_________________
Image
Image
Image


          Top  
 
Offline
 Post subject: Re: Reclamatie R10
PostPosted: Fri Oct 25, 2019 6:02 am
  

User avatar
FBI LEGEND
FBI LEGEND

Joined: Mon May 06, 2019 5:01 pm
Posts: 977
Amuzant este faptul ca in topicul asta au raspuns toti ratatii, haterii si trollerii:

cata - care facea flood cu sistemul de SAMPCAC, dupa ce el a sustinut sus si tare ca trebuie sa punem protectie anti-cheat
AKSD - care da /attack la war, asta fiind de fapt si principalul motiv pentru care v-am demis pe toti
Mozart - care joaca cu coduri la Supremacy si nu numai
Menthol - care sufera incontinuu si zeci de jucatori se plang de atitudinea lui mizerabila
Shto - care a plecat de pe server injurandu-ma de morti si de mama pentru ca dupa sa vina cu miloaga la mine

Sa fiti sanatosi baietii mei. Si acum sanctiunile, pentru ca nu mai am de gand sa las o ceata de pulifrici sa ma ia la misto in joc sau pe forum.

DoyLe - mute 3 zile plus pierderea permanenta a gradului de Legend
MenThol - mute 3 zile plus pierderea permanenta a gradului de Legend
Shto - mute 2 saptamani


Ar trebui sa aveti o mica doza de recunostinta pentru ca am muncit prea mult pentru GFZONE si am depus eforturi considerabile ca sa va jucati intr-un mediu cat de cat ok. Daca voi va chinuiti sa il stricati e problema voastra.

Pentru mine o sa raspunda B_Boy, in cazul in care considera daca trebuie sa fiu sau nu sanctionat. Bucurii!


          Top  
 
 
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


Display posts from previous:  Sort by  
Jump to:  

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum


cron
Powered by GFZONE © 2024 GFZONE Design Team